Bez pravidelné dodávky sacharidů nikdy nevyužijete maximální růstový potenciál vašich svalů – tělo potřebuje více energie nejen při výkonu ve fitcentru, ale také při následujícím obnovování svalových tkání. Kvalitní sacharido-proteinový přípravek zefektivní vaše tréninky, zrychlí regeneraci, a především vám pomůže získat větší objem.

Unikátní složení gainerů Dorian Yates vám pomůže posunout vaše tréninky na úplně novou úroveň, Na výběr máte z několika výtečných příchutí.

Není skladem
1 032

Profesionální Gainer Formass poskytuje masivní nárůst svalů, dostává efektivitu cvičení an maximum a navíc skvěle chutná. Produkty na budování objemu slouží k načerpání svalové hmoty a sil v extrémně krátkém čase 4-8 týdnů. Pomáhá svalům rychle se zotavit po těžkém a náročném trénování. Mezi látky, které obsahují sloučeniny, které zvyšují v těle již existující hormony až 200 krát, což má za následek rychlejší syntézu bílkovin, rychlou regeneraci a extrémně rychlý odběr masa a síly. Produkty z kategorie BUDOVANÍ OBJEMU představují nejsilnější a nejúčinnější anabolizující látky na trhu Evropské unie