Dorian Yates držitel 6ti titul Mr. Olympia

DORIAN YATES NUTRITION patří mezi přední světové prodejce vysoce kvalitní a prověřené sportovní výživy a doplňků stravy pro bodybuilding, fitness a další sporty. S našimi produkty se můžete setkat na stránkách našeho e-shopu www.dydoriany.cz nebo u našich OZ a prodejnách které průběžně budeme zveřejňovat na našich stránkách.

Naším cílem je pomáhat sportovcům k dosažení svých cílů a snů ve sportu, a být ti nejlepší z nejlepších a to tím že vyrábíme a dodáváme ty nejkvalitnější produkty na trh, které můžete získat, díky 30 leté praxi majitele a bývalého profesionálního Bodybuildera a 6ti násobného Mr. Olympia Dorian Yates, který bohužel musel ukončit svou karieru pro zranění bicepsu, lékaři mu již nedovolili dál soutěžit. Máme tu nejlepší špičkovou školu, co může existovat, jak trénovat klienty, jak radit klientům,  pomáhat klientů, připravit sportovce na profesionální soutěže jak v české republice tak i zahraničí.

Produkty DYN jsou pod velkým drobnohledem, dbáme na nejvyšší kvalitu, kterou vůbec může dostat, ptáme se klientů pro vytvoření těch nejlepších příchutí, jaké si přejí, a hlavní prioritou je že produkty musejí fungovat na 100%.

O nás: DY Nutrition Czech s.r.o.

DY Nutrition Czech je oficiální distributor pro Českou republiku viz. www.dynutrition.com sekce distributoři.

Trvalo nám tuto vysoce kvalitní a účinnou značku získat a dostat na český trh cca 2 roky, ale stálo to za to. Nebylo to jednoduché, zákony povolení a další věci k tomu potřebné.

Ale sny se plní. Děkujeme, že jsme získali tu možnost, šanci a hlavně důvěru manažérovi DYN Peteru Cleaveru a Dorianu Yatesovi.