Dorian Yates představuje DY Nutrition

Představení značky Dorian Yates Nutrition zákazníkům dydoriany.cz

Dorian Yates je šestinásobný Mr. Olympia, přičemž nastavil standard ve velikosti, protože jako první Mr. Olympia vážil 250 lbs (113,3kg) s velmi nízkým podílem tělesného tuku a mimořádnou hustotou svalů. V své době byl největší profesionální kulturista a oproti němu vypadali všichni ostatní kulturisté malí. Dorian Yates je hlavním představitelem tréninku „Heavy duty“ nebo „High intensity training“, takzvaný „HIT“, přičemž podstata tohoto tréninku spočívá v přetížení jednoho svalu v co nejkratším čas.

BLACKBOMBS

V 60. letech vědci objevili vzácnou kombinaci amfetaminů, která vyvolávala euforii, hyperaktivitu, zesílené vnímání okolí, zvýšený zájem o opakující se činnosti, snižovala chuť k jídlu a dramaticky povzbuzovala metabolismus celého těla. Brzy poté se tato silná směs léků dostala do rukou návštěvníků večírků kvůli tomu, že se cítili „sjetí“ při požití pouze jedné pilulky! Běžně byl tento přípravek známý jako „černé bomby“ – BLACK BOMBS nebo BLACK BOMBERS, a rychle se z něj stala téměř kultovní záležitost.

Ve společné vědecké spolupráci nejlepších odborníků z oborů farmakologie, biochemie a nutraceutického inženýrství při výrobě potravinových doplňků firma Dorian Yates Nutrition odpálila černé bomby BLACK BOMBS – drsný spalovač tuků v kulturistice.

BLACK BOMBS je prostě dokonalý soutěžní silový spalovač tuků určený pro závodníky, kteří udělají vše pro to, aby se zbavili tuku bez toho, aby přišli o tvrdě vydřené svaly! Silné složení podobné amfetaminu, které obsahuje BLACK BOMBS, totiž prokazatelně ničí tuk o neskutečných 15%, zatímco bombarduje břišní tuk 2500% více než u závodníků, kteří ho neberou! Pokud váš současný spalovač tuků už nefunguje kvůli zhoršení receptorů, je na čase přejít na BLACK BOMBS!

CREAGEN

CREAGEN™ je vědecky vyvinutý moderní přípravek určený pro nárůst svalů na genetické úrovni. Pomocí svého jedinečného složení spouští syntézu proteinů. CREAGEN™ je první a jediný kreatinový doplněk na světě s časovaným uvolňováním, který byl dosud vytvořen. Používá speciální farmaceutickou technologii, která zatím ve výrobě potravinových doplňků nebyla nikdy známá! Je určený pro kulturisty a jeho účinky jsou o 750% vyšší než u běžných kreatinových produktů pro nárůst svalů a zvětšení velikosti.

Bylo prokázáno, že CREAGEN™ ve svalu zvyšuje přirozenou úroveň kreatinu v těle 15krát více než běžný produkt a způsobuje prudký nárůst velikosti a síly. Zvyšuje se nejen hladina kreatinu, ale CREAGEN™ také zachovává vysokou úroveň koncentrace kreatinu a udržuje svaly po celý den v anabolickém stavu. CREAGEN™ je největší průlom ve sportovních doplňcích stravy a nejzajímavější počin ve vztahu k síle a velikosti svalů všech dob!

TESTX

TESTX je inovativní doplněk stravy, který přirozeně podporuje celkovou rovnováhu mužských hormonů. Tento produkt napomáhá každodenní energii a vytrvalosti, síle, nárůstu svalové hmoty, kontrole hmotnosti a celkovému sexuálnímu zdraví.

Pojďme rovnou k jádru věci. Základem je, že TESTX je silný přírodní testosteronový posilovač a účinný přírůstek k vašim každodenním doplňkům stravy. Synergické složení TESTX vám může dodat příliv energie navíc, který vám pomůže zvládnout náročný trénink a současně nakopne i váš sexuální život. Kdo nepotřebuje obojí? Nikdo. To je důvod, proč DYN nešetřil námahou a vytvořil novou generaci přírodních posilovačů testosteronu

TEMPRO

„TEMPRO™ byl vyvinut mým vědeckým panelem složeným z doktorů, specialistů na výživu a technických poradců. Osobně jsem na celý proces dohlížel. Proteiny v TEMPRO™ jsou zpracovány při nízké teplotě, aby se zachoval jejich přirozený stav. Používáme pestrou kombinaci 7 různých proteinů pro ještě rychlejší a dlouhodobější zvýšení syntézy proteinů a vyrábíme koktejly s vynikající chutí a strukturou. TEMPRO™ je ten nejchutnější anabolicky silný proteinový doplněk, který jste kdy vyzkoušeli. Používám ho nejméně dvakrát denně, stejně jako každý sportovec, kterého trénuji.“

TEMPRO™ se skládá z pečlivě složené za studena zpracované směsi sedmi lehce stravitelných bílkovin včetně čtyř druhů syrovátky a vaječného bílku, micelárního kaseinu a peptidů s obsahem glutaminu. Každý protein má odlišnou rychlost absorpce a nástupu anabolického účinku.

NOX PUMP

Euforické ENERGIE a nabuzení

NOXPUMP ™ byl nakonfigurován se pečlivě testovanými sloučeninami jako geranamine, hordenine, N-acetyl-tyrosin, oktopamin a kofeinem (s postupným impulsem) pro okamžitou euforickou energii. Nechceme vás pouze ‚odrbať‘ kofeinem, my používáme více tipů stimulantů s vysokou gramáží! Nabuzení a energie během tréninku bude perfektní!

TROJITÁ SÍLA PRO NITRIC OXIDE
Jako jediný doplněk na trhu, nabízí 3 formy stimulace Nitrix Oxide ve vašem těle. Zatímco většina společností se spoléhá pouze na jeden prekurzor v DY Nutrition chceme pouze to nejúčinnější! Proto jsme do doplňku dali:

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

75 − = 65