Proč užívat vícesložkový protein TEMPRO™?

Na trhu je dnes čím dál víc proteinů a vyznat se v nich může být pro začátečníky, ale i prokročilejší, někdy problém. My nabízíme jen vícesložkové proteiny, neboť Dorian Yates považuje tyto proteiny za nejlepší.

Každý protein má své klady a zápory. Rozdíly jsou ve zpracování a rychlosti vstřebatelnosti.

Vícesložskový protein má tu výhodu, že obsahuje jak rychlé, tak pomalé bílkoviny.

Mezi rychlé bílkoviny patří syrovátková bílkovina.Mezi pomalé potom kasein a vaječný protein.

Náš protein TEMPRO™ se skládá z pečlivě složené za studena zpracované směsi 7 lehce stravitelných bílkovin včetně čtyř druhů syrovátky a vaječného bílku, micelárního kaseinu a peptidů s obsahem glutaminu. Každý protein má odlišnou rychlost absorpce a nástupu anabolického účinku.

Tím se zvyšuje příležitost pro nárůst svalů, pokud se TEMPRO™ užívá v kombinaci s posilovacím cvičením. Studie prokázaly, že během období před tréninkem a/nebo po tréninku konzumace bílkovin podobných těm, které obsahuje TEMPRO™, způsobuje zvýšený nárůst myofibrilárního a sarkoplazmatického proteinu, svalové hmoty, síly a hladiny IGF-1. Vedle dalších výhod může také napomoci většímu snížení tělesného tuku. TEMPRO™ obsahuje velké množství micelárního kaseinu, který prokazatelně vyvolává dlouhodobě zvýšenou hladinu plazmatických aminokyselin a intenzivnější syntézu proteinů. TEMPRO™ byl opakovaně testován Dorianem a jeho vědeckým týmem, dokud nedospěli k tomu, co je podle jeho názoru ten nejchutnější proteinový doplněk, který kdy ochutnáte.

Protein TEMPRO™ navíc obsahuje trávící enzymy, které přispívají k lepšímu trávevení bílkovin a je slazen sukralózou.

TEMPRO™ nabízíme v těchto příchutích:
Vanilka
Čokoláda
Čokoláda s kokosem
Jahoda
Banán
Jablko se skořicí

Navíc si nyní můžete vybrat variantu a koupit 500g na zkoušku jen za 399Kč 🙂

Tým DY CZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 8