Elegantní a fitness náramky DY, jedinečné zpracování a elegance!

DY Náramky pro Fitness a volný čas

Dámský FIT TOP DY náramek

270

Unikátní design a precizní zpracování černého fit-náramku DY bude skvěle reprezentovat váš životní styl. Náš náramek je vyrobené z přírodních minerálů a postříbřené činky, která je vyrobena ze speciální slitiny. Doplňte si svůj každodenní outfit o chytrý a elegantní doplněk.

DY Náramky pro Fitness a volný čas

DY Buddha elegantní náramek

325

DY Buddha elegantní náramek Buddha náramky jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Krásný náramek Buddha je vytvořen dle východních tradic s kapkou Budhistické filosofie. Náramek je vyroben tak, aby svému nositeli přinesl vnitřní pokoj a klidnou mysl.   Náramky mají pozitivní vliv na tělo i mysl, jsou znakem elegance a vnitřní síly. A každý den vám malý Buddha připomene, co je na tomhle světě opravdu důležité.

DY Náramky pro Fitness a volný čas

DY Premium náramek ZLATÝ BUDDHA

390

Premium náramek složený z pečlivě vybraných mořských sedimentů a howlitových kamenů. Náramek poté zdobí ZLATÝ BUDDHA. Leopard byl již od nepaměti symbolem luxusu a klidného myšlení . Ideální náramek ke všem příležitostem.

DY Náramky pro Fitness a volný čas

DY PREMIUM SHAMBALLA NÁRAMEK

390

Prémiový Genesis náramek ve zlaté kombinaci s černou, který je vyroben hned z několika pečlivě vybraných kamenů, od howlitu až po kameny z mořských sedimentů. Střed náramku je zdoben SHAMBALLOU , který dodává náramku ojedinělý vzhled. Náramek zaručeně vynikne na každé dámské ruce.