Svalová hmota | DYDORIANY.CZ

Jak a efektivně nabrat svalovou hmotu! Představujeme Vám výrobky které Vám zajistí ve velmi krátké době nárůst kvalitní a čisté svalové hmoty.

svalová hmota
Jak nabrat svalovou hmotu!

Svalová hmota:

Svaly
Creagen pro nárůst svalové hmoty a objemu a síly!

CREAGEN O 750% účinnější než běžné kreatinové doplňky. Udržuje svaly celý den v anabolickém stavu, podporuje tvorbu proteinůVýsledek za 14 dní.

Produkty na budování objemu slouží k načerpání svalové hmoty a sil v extrémně krátkém čase 4-8 týdnů. Pomáhá svalům rychle se zotavit po těžkém a náročném trénování. Mezi látky, které obsahují sloučeniny, které zvyšují v těle již existující hormony až 200 krát, což má za následek rychlejší syntézu bílkovin, rychlou regeneraci a extrémně rychlý odběr masa a síly.

 

 

 

 

 

 

 

svalová pumpa nox
NOX PUMP svalová pumpa

NOX PUMP Nekompromisní  nakopávač pro kulturisty, kteří to myslí vážně. Extrémě zvyšuje psychický, kardiovaskulární a svalový výkon. 

TROJITÁ SÍLA PRO NITRIC OXIDE
Jako jediný doplněk na trhu, nabízí 3 formy stimulace Nitrix Oxide ve vašem těle. Zatímco většina společností se spoléhá pouze na jeden prekurzor v DY Nutrition chceme pouze to nejúčinnější! Proto jsme do doplňku dali:

Arginin AKG : je to osvědčená forma prekurzoru NO na kterou tělo velmi dobře reaguje.

Citrulin : modernější prekurzor NO. Tělo si na něj nezvykl a pracuje v těle neustále

Glykocarn : přesná dávka této testované směsi dodá NO do těla přímo. Žádné vytváření NO v těle, ale přímé dodání!

 

 

Test X hormon pro růst svalů
TEST X hormony pro nárůst svalové hmoty a lepší sexuální život!

Test X HORMON přirozeně podporuje rovnováhu mužských hormonů. Tento produkt napomáhá každodenní energii a vytrvalostisílenárůstu a celkovému sexuálnímu zdraví.

 

Test X hormon představují efektivní substanci látek, které velmi efektivně a rychle napomáhají k růstu svalové hmoty, nabírání síly, úbytku tuku a extrémně rychlé po tréninkové regeneraci. Jsou nesrovnatelně efektivnější než výživové doplňky a zároveň mají větší sílu než anabolické steroidy. O pár týdnů nepoznáte vlastní tělo. Přesně víme, co je nezbytné k dosažení požadovaného cíle. Náš tým z oblasti sportu a výživy se o Vás stará 24 hodin denně.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 2 = 3